דיני מקרקעין

מספקים יעוץ ושירות מלא בכל תחומי המקרקעין והנדל”ן בישראל, עם ניסיון של מעל ל-15 שנה ורזומה של מאות עסקאות והתדיינויות משפטית בכל הערכאות בארץ, החל בהסכמי שכירות פשוטים של דירת יד שנייה, דרך רכישת ומכירת נכסים מסחריים (חנויות, משרדים וכד’) וכלה בעסקאות מכר מורכבות, דוגמת ייזום, עסקאות קומבינציה ופינוי בינוי.

המקצוענות המשפטית, ביחד עם הידע והניסיון המסחרי הרב שצבר צוות משרדנו, משתלבים יחדיו, החל מראשית ניהול המשא-ומתן אל מול הצד שכנגד ועד לשלב חתימת חוזה המכר וליווי צמוד של לקוחותינו עד השלמת הפרוייקט.

אנו מבינים היטב שכל לקוח שלנו צריך, בנוסף לקבלת שירותים משפטיים מעולים, גם ייעוץ שוטף וליווי מגיב, מיידי וחסכוני – ולכן אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות אישי ומיטבי ולייצגם באופן האיכותי, המקיף, והיעיל ביותר שאנו מסוגלים לספק.

צוות משרדנו מיומן במיוחד בזיהוי מורכבויות משפטיות ובמציאת פתרונות לקידום יעדי לקוחותינו.


אנחנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר, להכיר, להתייעץ ולשאול ונשמח לסייע לך!

תמונת-פרופיל-ירון-1-212x300

עו"ד ירון בן אור

מומחה בתחום הנדל"ן, מיסוי מקרקעין וייצוג בבתי משפט ובועדות ערר

ליצירת קשר

  pexels-curtis-adams-3555615

  השכרת נכס נדל"ן

  השכרת נכס נדל"ן ישנה חשיבות רבה בעריכת הסכם שכירות נדל"ן - לעתים לא פחות מהסכם רכישת או מכירת נדל"ן - על כך במאמר שכתב עו"ד דקל קרבר.דוד השכיר לאבנר את הדי ...

  pexels-min-an-853168

  מהן הזכויות במקרקעין?

  מהן הזכויות במקרקעין? חוק המקרקעין מכיר בקיומן של חמש זכויות במקרקעין, ומעניק לבעליהן הגנות שונות במסגרתו. זכויות אלו כוללות את זכויות הבעלות, השכירות, המשכ ...